Завантаження...

КИЇВ 02140
прос. М. Бажана, 10-а

Тел.: +38 044 291 55 55

Загальні новини

16.04.2013 Через 3 роки Перу може зайняти 2 місце в світі з експорту винограду

До 2016 р. Перу може стати другим за величиною постачальником свіжого столового винограду на зовнішній ринок. Такий прогноз озвучують експерти одного з аналітичних агентств Перу.
Так, за інформацією аналітиків, у найближчі роки Перу може стати як мінімум другим найбільшим світовим експортером винограду. Цьому, насамперед, посприяють проблеми у виноградній галузі Чилі і Каліфорнії. При цьому експерти впевнені, що Перу і далі нарощуватиме обсяги поставок винограду на зовнішній ринок, у той час як головний світовий експортер столового винограду - Чилі - рік від року буде втрачати свої позиції. Однак при цьому, за прогнозами аналітиків, Перу так і не вдасться зайняти лідируюче місце. Першість як і раніше буде належати Чилі.
Варто нагадати, що експорт винограду з Перу щороку зростає в середньому на 30%. Головними ринками збуту для Перу є Гонконг, Нідерланди, РФ і США. Експерти кажуть про стабільне збільшення попиту на перуанський виноград в Нідерландах, Великобританії та Гонконгу, а також зростання продажів на ринках Китаю і Південної Кореї.
Джерело: Фітомаг